Willa Leosta - strona glowna
drukuj
o naslokalizacjapokojewczasy z dziecmiwyzywieniegaleriakontakt
pobyt z dziećmi wyślij zapytanie o rezerwację

Willa Leosta jest obiektem nastawionym przede wszystkim na pobyty rodzinne. W trosce
o bezpieczeństwo Państwa pociech Willa Leosta znajduje się na ogrodzonej posesji. Dzieciom na pewno przypadnie do gustu duża przestrzeń, na której będą mogły się swobodnie pobawić. Dodatkowym atutem jest mini plac zabaw m.in. huśtawki i piaskownica.

Dla rodziców podróżujących z dziećmi z pewnością dużym ułatwieniem okaże się dojście na plaże. Jest ono łagodne i w przeciwieństwie do pobliskiej Jastrzębiej Góry nie odstrasza turystów wysokimi schodami, które trzeba pokonać zanim dotrze się do plaży. Czysty, drobnoziarnisty piasek okaże się idealnym materiałem budowlanym do wykonania okazałych zamków i innych fantazyjnych projektów :)

Otaczające sosnowe lasy to prawdziwy raj dla maluchów. Podczas spacerów mogą nie tylko wykazać się dużą aktywnością, ale także z bliska zobaczyć sympatycznych mieszkańców lasu - jeże i wiewiórki.

Karwia jest idealnym celem podróży dla rodzin z dziećmi. W pobliżu Willi Leosta znajduj się wiele atrakcji m.in. basen z piłeczkami, dmuchany plac zabaw czy zjeżdżalnia wodna na plaży. Istnieje również możliwość wynajęcia turystycznego roweru (2 lub 3 – osobowy.)


       

więcej zdjęć znajduję się galerii

Oferty Specjalne Zaprzyjaźniony obiekt Kontakt Dojazd

Dom przy ulicy 12-go Marca posiada łącznie 12 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, i 4 osobowych z łazienkami ogólnodostępnymi.
czytaj więcej >>>
Willa Leosta
ul.Złota 28
84-105 Karwia
tel. 58/ 674 73 64
kom. 608 274 593
© Copyright 2010 Willa Leosta
Wszelkie prawa zastrzeżone Willa Leosta
Designed by SMOK
Realizacja: Studio Reklamy SMOK
start | o nas | lokalizacja | pokoje
pobyty z dziećmi | wyżywienie | galeria | kontakt